Eb Magyar Meccsek

Fantasztikus hangulatban kezdődött el a mérkőzés, ahol az első gólt az izlandiak szerezték egy leindulásból. A mérkőzés első félidejére az izlandi vezetés volt jellemző. A magyar csapat folyamatosan igyekezett lépést tartani velük, ráadásul sikeresen, hiszen a harminc percnyi játékot követően az állás 17-17 volt. A mérkőzés második félidejében adott volt a feladat a csapatnak. Két góllal kell többet dobni az utolsó 30 percben Izlandnál. A magyar válogatott meg is tett ezért mindent, a Játékosok szívüket lelküket bele adták. Nagyon fordulatos félidő volt, hiszen volt olyan pillanata a meccsnek, amikor majdnem 3 ponttal vezetett az izlandi csapat, és pár perccel később már a mieink támadtak a vezetőgól megszerzéséért. Sok minden benne volt ebben a találkozóban. A magyar csapat a vége felé még vezetni is tudott, de az izlandi játékosok gyors leindításaival és egy vs. egy elleni játékkal hamar vissza tudták venni az előnyt. A végén egy perccel a meccs vége előtt 31-30-as állásnál Máthé Dominik állhatott oda az izlandi kapu elé 7 méterest dobni, amivel a csapat kitudott volna egyenlíteni és a reményt életben tartani a továbbjutásra.

Máthé Dominik elsőszánból dobta el a labdát, amit az izlandi kapus hárítani tudott. Még utána fél perce volt a csapatnak támadni az egyenlítésért, amit sajnos nem tudtunk kihasználni, így 31-30 lett a mérkőzés végeredménye Izland javára. Ami azt jelenteti, hogy a magyar válogatott búcsúzik az EHF Európa-bajnokságtól. A srácok nagyot küzdöttek, és bizton állíthatom, hogy büszke rájuk az egész ország. Igaz számunkra véget ért az EB, de a továbbiakban is érdemes lesz követni, hiszen izgalmas párosítások várnak ránk a rájátszásban. Érdemes lehet a helyszínen is megtekinteni a meccseket, amennyiben tehetik, hiszen nem csak Pesten, hanem Debrecenben és Szegeden is játszanak meccseket. A jövőben továbbra is hajrá Magyarország! kiemelt kép 1. kép 2. kép 3. kép Mindig is vonzott a média világa. A temákat általában egészen más latószögből nézem/látom, mint a legtöbb ember, de épp ezért szép amikor a végén közös nevezőre találunk. Minden ember attól lesz önmaga, hogy tud saját véleményt alkotni.