Acer Spin 1 Teszt

Az Acer itthon egy rendkívül ismert és népszerű márka, ám az elmúlt pár évben kissé megváltozott az, hogy miért is népszerűek, hiszen míg korábban a riválisoknál jóval alacsonyabb ár és önmagában az olcsóbb megoldások többsége, addig mostanság főként a kiváló ár/érték arány a márka ismérve. Ez utóbbi pedig nem csak a felsőbb szegmensre érthető, tehát valamilyen szinten megtartották az alacsony árakat is, de ami fölötte van, az már legalább minőségibb is. Ez köztudottan probléma volt korábban néhány Acer laptopnál, ám az olyan családok, mint a Swift vagy a Spin sokat változtattak ezen. Nemrég a Spin széria egyik kiváló újdonsága járt nálunk, mely több szempontból is egy nagyon érdekes ajánlat, így bőven volt miről írnunk. Kezdjük is magával a Spin családdal, hiszen nem biztos, hogy mindenki képben van az Acer palettájával. Ebbe a szériába azon ultrabook-okat sorolja a gyártó, melyek kiforgatható kijelzővel rendelkeznek, vagyis laptopként is többféle állásban használhatjuk őket, illetve ha nagyon akarjuk, akkor még táblagépnek is nevezhetjük az eszközünket.

  1. Acer Spin 1 teszt Archives - Techkalauz
  2. Acer Swift 1 teszt - olcsó laptop, ultrabook köntösben | Tesztek | androgeek techmag
  3. Teljes film

Acer Spin 1 teszt Archives - Techkalauz

acer spin 1 teszt pdf

A méreteket és a súlyt tekintve leginkább egy hagyományos toll állítható mellé remek példaként, az elem pedig AAAA méretű, vagyis igen vékony. A nyomásérzékenység mellett az Acer a precizitást emelte ki, mely valóban helytálló. Tényleg pontos, hasznos kiegészítőről van szó, mely főként munka közben jöhet jól, hiszen a Windows még mindig nem tart ott, hogy egy kiváló multimédiás táblagépet faragjon a Spin 5-ből. A stylus mérete egyedül azt akadályozta meg, hogy mondjuk a gépben egy dedikált helye legyen, így nem kellene extra figyelmet és gondosságot szánni a szállítására és tárolására. A kijelző kapcsán nem jelentős negatívumként talán a meglehetősen vastag kávát emelhetnénk ki, akár egy 14 hüvelykes panel is elfért volna ilyen méretek között. Egy tavalyi szériában már láthattunk ennél elegánsabbat a gyártótól. Kiterülve: nagy kijelző, nagy tapipad, ujjlenyomat olvasó, Dolby Audio Hardver Említettük már, hogy a Spin 5 új generációjáról van szó, melynek ismérve nem más, mint az Intel Core 8-as szériájával szerelik, nálunk az i5 8250U processzoros verzió vendégeskedett.

Acer Swift 1 teszt - olcsó laptop, ultrabook köntösben | Tesztek | androgeek techmag

  1. Top model ékszerdoboz 6
  2. A diótörő mese
  3. Kaptál még egy esélyt. 2021. HD! | Filmek videók
  4. Acer spin 1 teszt film
  5. 40 éves szülinapi torta video
  6. Acer Spin 1 (SP111-31-C1TK) teszt - kicsi a bors és kezes - Techkalauz
  7. Acer spin 1 teszt izle
  8. Acer Spin 5 teszt | Tesztek | androgeek techmag
acer spin 1 teszt e

Az optikai meghajtó nagyon helyesen kimaradt a fícsörlistból, és nem kapunk dedikált GPU-t sem – a célcsoport számára ez viszont nem igazán hátrány, hiszen aki játszani szeretne, az nem Spin 3-at fog venni, általános feladatokhoz és videók gyorsításához pedig a dedikált Intel UHD Graphics 620 is teljesen megfelelő. WiFi (ac-s) természetesen van, és a gép Bluetooth kapcsolat létesítésére is alkalmas. Nem maradt ki az előlapi kamera sem, azonban vezetékes LAN nincs, ha Ethernet kábelt szeretnék valahogyan összehozni a géppel, akkor szükségünk lesz egy külső adapterre (ami nem tartozék). Teszteredmények Teljesítmény PCMark 10 (P): 5244 pont PCMark 10 (DCC): 2922 pont 3DMark 11: 4955 pont SSD olvasási/írási sebesség: 525/449 MB/s SSD IOPS (4k): 57445/43496 Maximális fényerő (AC): 233 cd/m² Maximális fényerő (akku): 233 cd/m² Kontraszt: 977:1 Színhőmérséklet (gyári): 6800K Színhelyesség (gyári, átlagos dE): 3, 8 Színhelyesség (kalibrált, átlagos dE): 1, 6 Az Acer Spin 3-ba egy 14 colos LCD került, 1920×1080 pixeles felbontással.

Teljes film

Bár nem éri el a legjobb megvásárolható laptopok fényerejét, a matt ComfyView tükröződésgátló szűrőnek köszönhetően fényes napfényben könnyebben látható. A 16:9-es képarányú IPS-kijelzőnek megfelelő betekintési szögeket kell biztosítania, ami a legtöbb esetben így is van, de bevallottan akkor kapja a felhasználó a legjobb élményt, ha konkrétan szemből nézi a képernyőt. A kijelző minőségével könnyedén el tudod végezni a munkádat, a szavak, a grafikai elemek tisztán látszanak. Az Acer Swift 1-ről senki nem mondaná meg az árát a kinézete alapján A videók is jól néznek ki rajta, köszönhetően az élénk színeknek és az éles részleteknek, fontos azonban megjegyezni, hogy ha valaki professzionális kreatív feladatokhoz keres laptopot - mint például fotószerkesztéshez vagy grafikai tervezéshez -, az Acer Swift 1 nem fogja elérni azt a pontossági szintet, amire szüksége lenne bármelyik területen. De nem is abba a ligába készült. A Swift 1 mindhárom portja, azaz a 2 USB-A és az USB-C port is az USB 3.

Most egyébként a legerősebb verzió is - 15, 6, i5-8250U Quad Core, 8GB DDR4 / 256GB SSD + 1TB HDD - is 350 ezer forint alatt szerezhető be.

Nem kell lemondanunk a csatlakozókról Nem lesz tehát szükség átalakítókra, extra kábelekre és nem kell bosszankodnunk sem, kivéve akkor, ha a meglehetősen kompakt és vékony töltőt véletlenül elfelejtjük egy hosszabb út során magunkkal vinni. Kijelző és Active Stylus Az új Spin 5 egy 13, 3 vagy 15, 6 hüvelykes Full HD felbontású IPS kijelzővel rendelkezik (nálunk előbbi járt), mely ráadásul multitouch támogatással is bír, vagyis ujjainkat és a csomagban mellékelt Acer Active Stylus-t is kezeli. Ez főként a kijelzőt a szokásosnál tovább hajtva válik hasznos funkcióvá, az pedig külön öröm, hogy egyre több a érintőképernyős Windows-t futtató megoldás, hiszen a Windows 10 már egészen kellemesen használható ily módon is. A stylus igazi kezesbáránnyá teszi a Windows 10-et itt-ott... Bizonyos feladatokra pedig az Acer saját stylus megoldása is rendkívül praktikus, annak pedig szintén örülhetünk, hogy ez a csomag részét képezi. A saját elemmel működő, színben és minőségben abszolút a Spin 5-höz igazodó kiegészítő 1, 6mm-es heggyel rendelkezik, melyből egy extrát is tartalmaz a csomagolás.

Szerelni mondjuk nem sok mindent lehet. Ha kinyitjuk a gépet, rögtön látszik, hogy a kijelző előtt üveg előlap terpeszkedik – erre az érintőkijelző miatt volt szükség, sajnos ezzel együtt kell élni, ha valaki 2-in-1 gépet választ magának. Lehet azért kültéren is olyan helyzetet keresni, ahol a láthatóság kielégítő, de az tény, hogy a tükröződésre figyelni kell. Az Acer Spin 7 az egyujjas teszten nem megy át, kinyitásához mindenképpen meg kell fognunk az alsó részt is. A csatlakozókínálat elég szűkös, két USB-C csatolót és kombinált fülhallgató/mikrofon dugaszt kapunk, semmi más nincsen. Tölteni is az egyik USB-C csatolón keresztül tudunk, és a külső monitor csatlakoztatásához is ezen portok egyikét használhatjuk. Az Acer adaptert mellékelt ehhez (és van normál USB-hez is átalakító), otthon vagy az irodában használva a gépet nincs is gond ezzel (egy elosztót azért be kell még szerezni), de azt kényelmetlennek tartjuk, hogy utazásnál egy csomó kiegészítőt kell magunkkal vinni. Az Acer Spin 325×230×10 mm-es, tömege pedig 1, 2 kg.

acer spin 1 teszt price
June 30, 2022